KRÁL KRÁTKÝCH TRATÍ

Pickman für Gemeinden

Obce ~ Univerzity ~ Hotely ~ Koleje

Pro každodenní úkoly na dvoře obecního domu a povinnosti správce.

Průmysl a řemesla ~ Dodavatelské služby

Pro zásobování staveniště a pro dodávku objednaného zboží.

Zemědělci a lesníci ~ Rekreační a přírodní parky

Pro každodenní práci na polích a loukách.

Pickman_Logo_350px.png

 

UVEDENÍ NA TRH KAIYUN MOTORS PICKMAN 2024

 

Pickman od společnosti Kaiyun Motors představuje revoluci na trhu užitkových vozidel.

Pickman na 100 % elektrický pohon dosahuje maximální rychlosti 80 km/h a se svým maximálním dojezdem 120 km je jedním z nejúspornějších užitkových vozidel na krátké vzdálenosti.

Obce, univerzity, hotely, ubytovny, průmyslové a řemeslné podniky, doručovací služby, ale i zemědělci a lesníci, parky pro volný čas a divokou přírodu a mnozí další využívají její ekonomiku při své každodenní práci.

 

Král krátkých tratí.Král krátkých tratí.

Je výkonný a efektivní a je připraven na velké úkoly. Zároveň je šetrný k životnímu prostředí a úsporný. Pickman nabízí 2 pohodlná sedadla, využitelnou ložnou plochu 1620 x 1250 mm a vysokou nosnost 300 kg.

 

Komplexní bezpečnostní a komfortní prvky.

Robustní a odolná karoserie vyrobená z lisovaných a svařovaných ocelových plechů úspěšně prošla různými crash testy. Pickman splňuje nejnovější bezpečnostní normy.

Velké čelní sklo zajišťuje dokonalý výhled a široké zadní okno zaručuje prvotřídní výhled při manévrování vzad.
 
A kam zítra pojedete se svým Pickman?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Interiér

 

 

Projekt KAIYUN Motors vznikl jako dceřiná společnost CSG DESIGN, která se zabývá také vývojem designu vozidel pro značku Hongqi, čínskou alternativu Rolls-Royce.

Inženýři společnosti Kaiyun Motors se od roku 2013 věnují návrhu a vývoji nových elektrických vozidel pro oblast hromadné dopravy. V Evropě projekt spojuje německé inženýrské zkušenosti v oblasti automatizace a technologií internetu věcí.

S modely Pickman nabízí Kaiyun Motors cenově dostupné a vysoce efektivní dopravní řešení pro sektor místního zásobování.

Kaiyun Mototrs